דבר המנהלת

שלי הרוש - מנהלת ביה"ס
 
תלמידים, הורים ומבקרים יקרים,
ברוכים הבאים לאתר בית ספר "היובל" ברעננה.
באתר תוכלו למצוא מידע רב על ביה"ס: חזונו, תקנון ונהלים, תוכניות שבועיות מעודכנות ומערכת שעות כיתתית וגם תוכלו להתרשם מהלך הרוח באמצעות תמונות מאירועים שונים המתקיימים בביה"ס.
לתלמידי ביה"ס סיסמה אישית באמצעותה הם מוזמנים להיכנס לפורומים השונים ולהעלות שאלות, שיעורי בית ועבודות וגם לקבל מידע מהמורות על תאריכי מבחנים, נושאים וחומרים ללמידה ובכלל לקיים קשר רציף עם הצוות החינוכי של ביה"ס.
לאחרונה חנכנו שני מרחבים וירטואלים חדשים, האחד  "גלריה בטעם של פעם"  המיועד בשלב זה, בעיקר לתלמידי שכבת ד' הלומדים את הנושא "רעננה עירי" באמצעות חקירת חפצים מהגלריה הבית ספרית וקבלת מידע גם באמצעות מרחב וירטואלי זה.
מרחב ויטואלי חדש נוסף הינו  "הספריה שלנו"  ובו ספרים מומלצים, גלריית תמונות, שמות הספרים המשתתפים ב"מצעד הספרים" ופורום בו מוזמנים התלמידים לקחת חלק פעיל.
כולי תקווה שכל אחד ואחת מכם ימצא שימוש באתר בית ספרנו.
במידה וברצונכם להאיר/להעיר או/ו לשאול שאלות, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ע"י לחיצה על הלחצן "צור קשר" ואנו נתייחס לכל הודעה והודעה.
כמו כן אני ממליצה לכם בחום להפוך את אתר בי"ס "היובל" לדף הבית שלכם (ע"י לחיצה על "הפוך לדף הבית" בחלק התחתון של דף זה) ובכך להפוך את השימוש באתר לשימוש יום-יומי.
שמרו על כללי ההתנהגות ברשת ושתהיה לכם גלישה נעימה.
 
 
 שלכם- שלי הרוש
מנהלת ביה"ס

עוד |
  חזור

הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
היובל רעננה    רח' קרן היסוד 20, רעננה, 43305  רעננה    טלפון: 09-7446324  פקס: 09-7460845   דואר אלקטרוני: hayovel@raanana.muni.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים